Pigių skrydžių paieška

Ar teko susidurti su situacija, kai pigūs skrydžiai, Jums tiesiog buvo įbrukti, o kol Jūs suprantote, kad permokėjote, jau buvo per vėlu?

Toks įvykis nutiko būtent man. 1 Dalis.

Kalbėsiu nuoširdžiai ir nenorėdamas nieko įžeisti, pažeminti ar dar kaip nors apkalbėti. Tiesiog kalbėsiu faktais ir tikiuosi, kad ne aš vienas esu patekęs į tokią situaciją.

Taigi. Viskas prasidėjo, kai kartą, nusprendžiau, šiek tiek išleisti pinigų ir kur nors nuskristi. Tas žodis "kur nors" nereiškia, kad buvau pasiruošęs lėkti ten, kur dar nebuvo žmogus :) Tiesiog, nutariau pasiieškoti sau tinkamą kryptį ir sprantama, patrauklią kainą, nes ketinau palaktyti pigiau, bet dažniau. Buvau nusprendęs, kad per vasarą aš aplankysiu kokias 5-7 man dar nečiupinėtas šalis, bet išvykimus lems lėktuvo bilietų kainos, nes nuo jų pagrinde ir priklauso ar kelionė bus pigi, ar kelionių skaičių dėl bilietų kainos teks riboti.

Kaip manote, kokią pirmą šalį, dar nelankytą pasirinkau? Sunku nuspėti ar atspėjote, bet tikiu, kad dauguma nepataikėte. Kodėl? :) Todėl, kad kas vyksta kelionei į Angliją? Girdėjau, kad ten vykstama tik dirbti ar aplankyti savo artimųjų. Aplankyti artimųjų, tai ir buvo mano tikslas, nes jau 3 metus nebuvome matę vieni kitų ir asmeniškai man buvo labai smalsu, kaip jiems sekasi, ar viskas gerai. Nesu tipinis lietuvis, pgalvoju ir apie savus ;)

Tad, vieną dieną susiruošiau lėktuvo bilietų paieškai. Nuo ko pradėti jau žinojau, nes turiu ilgalaikę patirtį, bet tie, kurie skraido dažnai jau žino, kad kaskart perkant bilietus gali būti ar įvykti kažkas naujo. Taip atsitiko ir man. Kokių bendrovių paslaugomis naudojausi ankščiau nesakysiu, bet GOOLE paieškoje suvedus pigus skrydziai žodžius, man išmetė labai daug naujų. Žinoma, iki to laiko, skridęs nebuvau gal kokius  metus, turėjau labai daug darbų Lietuvoje, todėl negalėjau išvykti. Todėl bandžiau panaudoti visas žinias, kurias buvau sukaupęs iki to laikotarpio. Tai lyg su dviračius važiuot, kartą išmokus, daugiau pamokų nebereikia, bet taip manydamas klydau. Lėktuvo bilietų pirkimas tai nėra važiavimas dviračius ir kiekvieną kartą tenka susidurti su tam tikromis kliūtimis, kurios ne visada taip sėkmingai išsprendžiamos.

Atsisėdau prie kompiuterio ir kaip jau minėjau, suvedžiau paieškos žodžius, kurių pagalba tikėjausi, kad bus surasti mažiausios kainos bilietai lėktuvui. Na, taip ir įvyko. Aviabilietai ir jų kaina buvo tikrai patraukli. Iš Vilniaus oro uosto į Londoną bilietus radau vos už 100 litų pitmyn ir atgal. Kas buvo smagu, nusileidimas ir kilimas buvo tame pačiame Anglijos oro uoste, kuris vadinasi Luton. Nedvejodamas paprašiau, kad dukra atneštų mano piniginę ir iš jos išsitraukiau kreditinę kortelę, kuria ir ketinau susimokėti už lėktuvo bilietus. Kaip visada, vienoje iš bilietų rezervavimo sistemos siūlomų svetainių, kaip ir visada prašė suvesti savo duomenis, nuo vardo ir pavardės iki kokio bagažo man reikia ir ar noriu papildomos paslaugos už kelis litus, vadinama "priority", ką lietuvių kalboje reiškia pirmenybę. Jos neužsisakiau, nes žinojau, kad vietų visiems užteks ir mano vieta bet kokiu atveju nebus užimta, kad ir kiek daug žmonių ruošiasi skrydžiui. Taigi, iš mano sąskaitos buvo apmokėti pigus lektuvu bilietai ir bilietai jau buvo mano pašto dėžutėje, kurie kainavo vos 100 litų į abi puses.

Buvau patenkintas, kad pavyko aptikti tokius pigius bilietus ir suprantama, ramus, nes ruošiausi keliauti pas giminaičius, kurių jau ilgą laiką nebuvau matęs, tik per Faceboką ar skype :) Po kelių dienų įvyko nenumatytos aplinkybės, kurios man apsunkino kelionės planus, todėl apie tai norėčiau papasakoti kitoje dalyje...

Ar žinote, kad pigiausi aviabilietai yra parduodami ir pasiekiami tik internetu?

Turistai, kurie keliauja labai dažnai, kas reiškia ne kartą per metus ir ne du, o ženkliai dažniau, dauguma aviabilietus perka tik internetu, nes ten, lėktuvu bilietai yra pigiausi. Kaip tai įmanoma? Visiškai paprastai, atsakysiu aš Jums. Ieškant internetu, aviabilietai ir jų kainos yra mažesnės, nes prie jos neskaičiuojamas administravimo mokestis, arba jis yra visiškai minimalus, vos keliasdešimt litų.

Kaip susirasti tokius pardavėjus, kad pigus lektuvu bilietai būtų ir pigūs, ir visomis pasaulio kryptimis. Visų pirma, GOOGLE paieškos sistemoje suveskite paieškos žodžius: pigus lektuvu bilietai ir pamatysite, stabuklas įvyks, jis Jums pasiūlys nerealiai labai daug svetainių, kuriose skelbiami pigūs aviabilietai. Tada, palengva siūlau apsiprasti prie tokio didelio informacijos kiekio ir palengva patikrinti vieną ar kitą svetainę ir pažiūrėti kas ir ką joje siūlo skrydžiui. Pirmos viršutinės nėra natūralios. Kodėl? Jos naudoja GOOGLE siūlomą reklamą, todėl nieko nepasiekę darbais internetinėje erdvėje jie už pinigus, kurie žinoma, krenta ir ant vartotojo pečių, yra skelbiamos pirmoje vietoje. Asmeniškai aš, tokia reklama nepasitikiu ir naudojuosi žemiau esančių ir nepažymėtų svetainių geltonai paslaugomis ir informacija. Taigi. užeikite į kokia nors svetainę ir pasitikrinkite ar joje yra aviabilietų paieškos bei rezervavimo sistema ir tik tada tęskite pažintį su svetainės turiniu, nes ne visos svetainės turi savitarnos sistemas ir skelbiasi, kad gali Jums surasti pigius lėktuvo bilietus. Argi nejuokinga? :)

Lietuvos piliečiai ir turistai iš viso pasaulio yra jau pasirinke ir pripratę naudotis aviabilietų paieškos sitemomis internetu, todėl tik ne daugelis kreipiasi į tokias agentūras, kurios tik tarpininkauja perkant aviabilietus ir sau užsidėję antkainį bando juos prastumti. Todėl pasitikėkite tik sistemomis, kurios jau yra sujungtos su visų oro skrydžių bendrovėmis, todėl yra labai patogios ir paprastos naudojimui, nes pigiausi aviabilietai atrandami tik tokiose bilietų rezervavimo sistemose. Naudokitės tik tokiais patogumais perkant aviabilietus ir pamatysite, kad Jūsų kelionės bus ne tik pigios, bet dar ir dažnesnės, kas suteiks galimybe pamatyti dar daugiau pasaulio ir dar daugiau įdomių šalių jame.