Kaip montuojami plastikiniai langai Vilniuje

Nusprendėme statyti namą, todėl buvome labai geros ir pakylios nuotaikos. Į svečius pasikvietėme visus giminaičius ir artimus draugus, su kuriais ir kurių pagalba tą namą ir statysime.
Ilgai sėdėjome prie šventinio stalo ir žinoma prisišventėme iki soties, todėl ir tema apie statybas gavosi labai smagi, nors visi kalbės, bet nė vienas neklausė, tik iš to naudą gavau aš. Kokią, Jums įdomu?
Aptarėme visus klausimus, nuo pamatų liejimo ir apšiltinimo, iki plastikinių langų montavimo. Labiausiai užstrigo tai, kad visi aplinkiniai mokė kaip išsirinkti tinkamus langus, kaip matuojama jų šilumos ar saulės pralaidumo varžą ir skaičiavo, kiek man gali atsieiti viso namo plastikiniai langai Vilniuje. Montavome ir stoglangius ir langus rūsiui. Žodžiu, per naktį pastatėme ne tik namą, bet ir susimontavome visus reikalingus langus sostinėje enančiame mūsų name. Kad plastikiniai langai reikalauja atsakingo jų pasirinkimo tai mes žinome, bet kaip tai padaryti, vienos nakties baliuje išsiaiškinti nepavyko, todėl nusprendėme susitikti kitą kartą tolimesniam aptarimui, kai mūsų namo pamatai bus išpilti. Taip kaip baliaus metu buvo tikra žiema ir už lango minus 15, tai pamatus pilti planavome kai iš žemės išeis įšalas, o tada ir nuspręsime, kaip, kokius ir kada montuosime plastikinius langus į savo namuką :)

Tags