Blog

27/09/2014 08:18

SEO tekstų rašymas Jums pageidaujama tema

SEO tekstų rašymas per kelerius metus išpopuliarėjo mūsų šalyje. Tai paslauga, kuri padeda tapti greičiau surandamais internete. Elektroninės parduotuvės ir svetainės pasinaudojusios SEO gali padidinti savo pelną.

Kaip tai vyksta? Pagalvokite, kur dažniausiai mes ieškome informacijos? Tie laikai, kai skubėdavome skambinti informaciją teikiančiais telefono numeriais jau praeityje. Vis dažniau mes visko, kas domina ieškome internete. Tai beribė virtuali erdvė, kurioje gausu informacijos. Ne paslaptis ir tai, kad kasmet daugelis prekybą perkelia būtent į interneto erdvę. Klesti elektroninė prekyba. Mes šiuo metu galime įsigyti beveik visas prekes ar paslaugas. Rūbai, avalynė, maistas, nekilnojamasis turtas, automobiliai, atostogos tolimuosiuose kraštuose. Tai tik nedidelė dalis, to ką perkame.

Kiekvieno pardavėjo tikslas – parduoti, kaip įmanoma daugiau savo produkcijos. Tam naudojamos įvairios priemonės nuo tiesioginio bendravimo su klientais iki reklamos. Pastarasis būdas puikiai visiems žinomas. Tai efektyvi priemonė pristatyti savo prekes ar paslaugas. Reklama gali būti ne tik ta, kurią matome televizijoje ar laikraštyje, bet ir internete. Pastaruoju metu išpopuliarėjąs  SEO straipsnių rašymas  užima vis svarbesnę vietą rinkoje.

Kas yra SEO tekstai nesudėtinga atsakyti. Tai tekstai, kurie rašomi ne tik skaitytojams, bet ir internete esančioms paieškos sistemoms, pavyzdžiui, Google. Įprastai jis atrodo niekuo neišsiskiriantis iš kitų, tačiau galima įžvelgti tai, kad yra panaudojami tam tikri raktiniai žodžiai, kurie nukreipia skaitytoją į interneto svetainę, kuri susijusi su rašomu tekstu. Tarkim, reikia, kad parduodama prekė būtų greitai surandama internete. SEO specialistas parenka tinkamus raktinius žodžius, kurie dažniausiai bus naudojami potencialių klientų ir juos panaudojant yra parašomas tekstas. Jo apimtis nėra didelė. Įprastai siekia 200–400 žodžių, tačiau kartais gali būti ir iki 500 žodžių. Tokiais tekstais siekiama nevarginti skaitytojo tam, kad jis per greitą laiką gautų visą reikiamą informaciją ir tiktų paieškos sistemoms.

SEO tekstų rašymas nėra lengvas darbas, nes ne tik reikia išmanyti gramatikos bei stilistikos taisykles, bet ir turėti pakankamai žinių bei įgūdžių apie SEO. Parašius gerą tekstą darbas nesibaigia. Reikia juos publikuoti. Tai daroma tiek jūsų interneto svetainėje, tiek ir specialiuose straipsnių kataloguose, kuriuose talpinami tokio pobūdžio tekstai, ir straipsniai.

Jei informacija apie jus yra paieškos sistemos pirmame puslapyje, tai puikus rezultatas, tačiau būtina atminti, kad norint išlaikyti tokias pozicijas reikia nuolat tuo rūpintis. Patikėjus šį darbą profesionalams neteks nerimauti dėl greitai prarandamų klientų srauto.

Straipsniai panašia tema!

19/07/2014 12:56

Ispanijos perlas – Barselona

Europoje yra daug miestų, kuriuos verta aplankyti. Į juos skrenda pigių oro linijų lėktuvai, tad nuvykti ten niekada nėra sunku, bet yra vienas miestas, kuris vilioja daugelį pasaulio turistų, į kurio pusę taip ir pešasi įsigyti aviabilietai. Žinoma, kad tai Barselona, ten užsukti bent vieną kartą gyvenime tikrai reikia. Iš čia išvykti niekada nesinori, nes miestas geba ne tik užburti, bet ir įtraukti į spalvingą ispaniško gyvenimo sūkurį. Todėl verta prisiminti, kad aviabilietai internetu bus pigiausi ir be papildomų mokesčių.

Akivaizdu, kad Barselona yra ispaniškos paslapties miestas. Pabandykime atspėti – kodėl jis geba sužavėti tiek daug žmonių. Ispanija patinka visiems, nes ten geras oras, saulė beveik visada skaisčiai danguje šviečia, maistas yra šviežias, skanus, o prie jo ir lengva ispaniško vyno taurė puikiai tinka.

Visus šiuos aspektus, tikrai sutiksite Barselonos gatvėse, kuriomis vaikščioti ne tik smagu, bet ir naudinga. Tai padeda geriau pažinti miestą, gyventojų papročius bei galėsite gatvėje pabendrauti su vietiniais, jie kalbėtis tikrai mėgsta, o jei prabylate, kad ir nelabai taisyklinga ispanų kalba, liksite nustebinti jums skiriamu dėmesiu ir šypsenomis.

Pažintį su Barselonos žavesiu dera pradėti nuo miesto simbolio – Šv. Šeimynos bažnyčios (La Sagrada Familia), nes tai A. Gaudi gyvenimo darbas. Architektas čia lyg atsiskyrėlis 16 metų praleido statybos aikštelėje, dažnai pamiršdavo ir apie valgį, ir apie miegą. Tik 2026 metais ją planuojama pabaigti. Guelio parke pažintį su A. Gaudi veikla dera pratęsti, nes iš čia atsiveria stulbinanti miesto panorama.

O jei norite būti šokiruoti, tai traukite į S. Dali muziejų. Jis buvo kuriamas pagal Salvadoro Dali sumanymą. 24-iose muziejaus salėse eksponuojama S. Dali grafika, skulptūros, knygų iliustracijos, plakatai ir svarbiausia – paveikslai. Tobulai nutapytų daiktų košmariški deriniai, religinė ekstazė, Galos portretai, pilietinio karo iliuzijos. Na, o jei jau esate Barselonoje, tai būtinai aplankykite pajūrį. Paplūdimiai, saulė, smėlis ir jūra suteikia jėgų ir leidžia atsipalaiduoti.

Atsigavus ir pailsėjus, galima ir vėl nerti į miesto šurmulį. Eikite į barus, skanaukite tapas, ragaukite gėrimus, valgykite jūros gėrybes, gyvenimas tada tikrai taps kupinas spalvų, o po sočios vakarienės naktį dera praleisti šokių aikštelėje. Šiame mieste visi tampa jauni, visi gražūs, tokia jau ta Barselonos paslaptis. Ieškokite pigių lėktuvo bilietų ir keliaukite į šį Ispanijos perlą, nes miestas vertas Jūsų dėmesio.

Taigi, naudokitės proga įsigyti bilietus, kuriuos siūlo pigus skrydziai Europoje ir aplankykiye Ispaniją dažniau, nes vienos kelionės metu, apžiūrėti ir pamatyti visą šalį, praktiškai neįmanoma, nebent joje pasiliksite pusei metų.

28/06/2014 11:13

Ar dažnai žvilgčiojate pro namo langus į savo automobilį kieme, rpfilaktiškai ir karts nuo karto tikrindami ar vis dar stovi?

Žinoma, jei tik "kibiras", taip vadinu labai senus automobilius, stovi kieme, greičiausiai, kad iš vagių gausite tik paguodos žvilgsnį, arba kaip sakė kažkada komisaras "prišiks" :) Todėl tokių paprastų automobilių priežiūrai skiriama beveik nieko. Nebent automobilis būna užrakinamas rakteliu, o jei ir yra kokia signalizacija, tai tik "piau, piau" ir jei kas voktų tai supypsėti nespėtų net nuvažiavus, pardavus automobilį ar išardžius dalimis, juokauju... :)

Taigi, kokios priemonės yra skirtos apsaugas neujesnių ir prabengesniųbei brangesnių automobilių? Pajuokausiu, geriausia, kad apsaugoti savo automobilį jo visiškai neturėti. Bet turinčiųjų dauguma renkasi signalizacijas. Auto signalizacijų pasaulinėje pardavimų rinkoje yra abai daug, todėl kelias išvardinti noriu ir aš.

Taigi, asmeniškai aš žinau šias signalizacijas:

1 lygio signalizacija;

2 lygio signalizacija;

3 lygio signalizacija;

Palydovinė signalizacija;

Gsm signalizacija;

Peidžiarinė signalizacija.

Šios visos aukščiau išbardintos signalizacijos yra tam tikrų lygių ir tam tikros paskirties, ir žinoma, kad atlieka tam tikros paskirties funkcijas. Pavyzdžiui, 3 lygio signalizacija, pagal draudikų rekomendacijas privalo būti sumontuotos į brangesnius automobilius, kurie priskiriami didesniai draudimo rizikai, yra labiau vagiami ar niokojami trečiųjų asmenų.

Jei turite itin prabangų automobilį, Jums reikėtų susimąstyti, gal būt vertėtų susimontuoti palydovine signalizacija, kuri, Jūsų automobilio vegytės atveju, kelių minučių bėgyje padės išsiaiškinti ir nustatyti, kurioje vietoje yra Jūsų turtas. Argi nepatogi ir gerą savijautą prabangių automobilių savininkams teikianti auto signalizacija?

Taigi, auto signalizacijos tam ir skirtos, kad kiekvienas automobilio savininkas galėtų pasirinkti ar išsirinkti sau tinkamą apsaugos sitemą ir pagal kainą, ir pagal automobilio kainą bei lygį, juodojo sąrašo skaičiuką ir kitus kriterijus. Todėl nekyla jokių sunkumų savo automobiliams išsirinti tinkamą apsaugos priemonę, kas leidžia jaustis saugiai ir nesibaiminti, kad galima patirti žalos dėl netinkamai apsaugoto turto ir šiuo atveju - automobilio. Kam skaudintį galvą palikus auto prie parduotuvės, namo kieme ar prie biuro, jei yra tam skirtų priemonių, kurios negarsėja didelėmis kainomis.

Auto signalizacijos kainos nėra didelės, kai kurios kainuoja vos 100 litų ir jei manote, kad jūsų automobilis ir nervai bei psichologine būsena kainuoja ženkliai daugiau, tai automobilio signalizacijai įsigyti nepagailėsite net ir 300-500 litų, kas ir tai neužtikrins visiško Jūsų automobilio saugumo.

Geriausia yra tai, kad Jums nereikia sukti galvos kokią signalizaciją pasirinkti geriausiai. Tiesiog nuvykite į bet kurią signalizacijas montuojančią bendrovę ar autoservisą ir specialistai Jus pakonsultuos. Jie jau žino kokio lygio signalizacijos reikalingos vienam ar kitam automobilio lygiui. Negaiškite laiko skaitinėdami internetię medžiagą, nieeko nėra geriau už profesionalią konsultaciją gyvai :)

25/06/2014 13:52

Vertimo biuras ir anglų kalbos kursai ne tik pradedantiesiems Klaipėdoje ne tik reikalinga, madinga, bet ir naudinga!

Esame nedidelės šalies atstovai, kurie galime didžiuotis savo unikalia kultūra bei išskirtine kalba. Gimtosios kalbos nuvertinti ar ja gėdytis nereikia, bet užsidaryti savo kultūros burbule ne visada reikia.

Verslas – tai ta sritis, kuri suvokė, kad sėkmingu gali tapti tik tada, kai abejomis kojomis gebi tvirtai atsistoti tarptautinėje rinkoje. Lietuvos mokslininkai šią pamoką irgi išmoko, net ir paprasti gyventojai stengiasi prabilti keliomis skirtingomis kalbomis. Ne tam, kad pasirodytum koks protingas ar sumanus esi, glaudus bendradarbiavimas su artimais ar tolimais kaimynais visada užtikrins saugesnį ir sotesnį rytojų.

Kalbėti ir suprasti – gerai, bet ne visi geba įkasti gramatikos taisykles ir be priekaištų rašyti tekstus keliomis skirtingomis kalbomis. Šioje vietoje visada pagalbos ranką yra pasiryžę ištiesti vertimų biuras ir anglu kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje.

Kiekvienas patyręs verslo atstovas pasakys, kad be šių paslaugų šiuolaikiniame pasaulyje išsiversti yra be galo sunku. Juk jie geba ne tik be priekaištų pasirūpinti tinkamu sutarčių vertimu, bet ir pasirūpina kitokio tipo dokumentais, įvairiomis formomis, specifiniais konkrečių specializacijų dokumentais, įvairiais tekstais, patvirtinimais ir kitais vertimais. O tiem, kurie jaučia kalbos barjerą, anglu kalbos kursai Klaipedoje padės ne tik išmokti anglu abecele, bet ir įtvirtintas jau įtvirtintas žinias, jei esate pažengę ar save laikote anglų kalbos profesionalais.

Tereikia kreiptis, o darbas bus atliktas laiku ir visada kokybiškai. Kartais per daug pasitikime savo pačių jėgomis ir skirtingais darbais stengiamės pasirūpinti patys. Kaip teigė vienas Lietuvos padangėje puikiai pažįstamas architektas: devyni amatai – dešimtas badas. Gal todėl daugelis perspektyvių įmonių užveria savo duris, nes nesugebėjo susidoroti su darbo krūviu bei viską stengėsi atlikti savo rankomis.

Tik teisingi sprendimai padeda išvengti nemalonios pabaigos. O vertimas – pakankamai sudėtingas darbas, kuris reikalauja ne tik specifinių, bet ir priemonių. Bendradarbiauti su tokiu biuru nėra sudėtinga. Visus darbus atlikti ar susitarimus pasiekti įmanoma elektroniniu paštu, o įmonė, kuri save geba pristatyti bent keliomis kalbomis – visada sulauks susidomėjimo iš užsienio investuotojų.

Skamba keistai, bet nėra kalbinių darbų, kurių profesionali vertimo biuro komanda neįveiktų. Tekstai nėra automatiškai verčiami, jie ir redaguojami, tikrinami, laikomasi tam tikrų formos ir kalbos taisyklių reikalavimų. Juk švari, suprantama ir taisyklinga kalba patinka visiems. Malonu, kad Klaipėdoje yra biuras, kuris su šia užduotimi susidoroja.

Paslaugos – vertos savo kainos, o jų teikiama nauda – akivaizdi.

03/04/2014 17:31

2014 metais nešiojamo kompiuterio pirkti neapsimoka

Informacinės technologijos keičiasi gan gretai. Šioje sferoje išlikti madingu ir naudotis, tik naujaisiais prietaisais ne visada išmintinga. Kenčia piniginė, laikas skiriamas apžvalgų skaitymui. Suprantama, kad kenčia artimieji, naminiai gyvūnai ar kambario gėlės taip ir nesulaukia dar vienos gaivaus vandens porcijos.

Naujametinę naktį dažnai mėgstame sau prižadėti įvairius dalykus, kodėl šie metai turėtų būtų skirtingi, juk 2014 metais pirkti nešiojamą kompiuterį yra neprotinga. Žinoma, yra tam tikros išimtys, juk daiktai nepataisomai sugenda, sudūžta, būna pametami ar pavagiami. Šiems procesams įvykus, pirkimo aktas tampa neišvengiamas.

Nors nešiojamus kompiuterius dažnai keičiame visiškai be aiškios priežastys. Talpesnis vidinis kietasis diskas visų problemų neišspręs, kaip ir galingesnis procesorius, nors tokiu prietaisu taps maloniau naudotis.

Dabartiniai nesiojami kompiuteriai privalo keistis, jei nori išlikti populiarūs tarp eilinių vartotojų, nes kiti prietaisai, kaip stacionarus ar planšetiniai kompiuteriai geba patenkinti daugelį skirtingų vartotojų reikalavimų. Lengva revoliucija panašu, kad jau bręsta. Ji paprasta, tai 2 prietaisai viename įrenginyje. Nešiojamo kompiuterio ir planšetės draugystė yra ne tik gražus komercinis triukas, bet ir teisingas žingsnis. Klaviatūra dar ne greitai išnyks, su ja be galo patogu yra rašyti ir greičiausiai šis komponentas dar ne vieną šimtmetį egzistuos.

Bet darbui klavišų ne visada reikia. Daugelis žmonių prieš saldų miegą ar vos tik pabudę iš jo mėgsta naršyti internete, o planšetė šiam darbui tinka, nes ji nemaišo skaityti straipsnių, peržvelgti trumpų video siužetų ar pasigrožėti įdomiomis nuotraukomis. Deja, po kol kas rinkoje esantys hibridiniai kompiuteriai dar nėra tobuli, kad į juos vertėtų investuoti savo pinigus.

Kitas svarbus aspektas, tai baterijos darbo laikas. Nešiojami kompiuteriai dabar sveria nedaug, kai kurie gamintojai geba pasigirti ir ilgu baterijos gyvavimo laiku, bet į kuprinę dažniausiai įsidedame ir kompiuterio laidą. Tai nėra patogu, nes visada reikia ieškoti vietos, kuri būtų netoli elektros lizdo, o pečiams papildomas svoris nepatinka. Kai baterija galės tarnauti mažiausiai parą, tada pajusime, kad nešiojami kompiuteriai geba evoliucionuoti.

Mobilumas yra didelis nešiojamojo kompiuterio privalumas, kaip ir belaidės jungtys. Internetas, pelė, klaviatūra ar spausdintuvai gali būti prijungti bevieliu ryšiu. Deja, to dar neužtenka, nes daugelis žmonių nori atvykti į darbą, ištraukti savo kompiuterį, pastatyti jį ant stalo, o tada jis belaidžiu ryšiu pradeda krauti bateriją, toks patobulinimas – tikra revoliucija. Deja, jos teks dar palaukti.

Akivaizdu, kad šiais metais skubėti įsigyti naujo nešiojamojo kompiuterio yra neverta. Geriau palaukti, nes ateitis šiems prietaisams šviesi, o gamintojai jau eksperimentuoja su naujas prototipiniais modeliais.

21/02/2014 09:40

Nenorėčiau tikėti, kad Lietuvoje dar gyvena ir yra tokių žmonių, kurie nenori ar nesvajoja pakeliauti. Daugelis jau yra nors kartą buvę išvykoje į kurią nors užsienio šalį. Kas vyksta šiaip, poilsiui ir atitrūkimui nuo darbinės kasdienybės. Kiti, atvirkščiai, vyksta į komandiruotes, o dar treti vyksta aplankyti savo draugų, artimųjų ar giminaičių, kurie jau ilgą laiką yra emigravę ir grįžti į Lietuvą neturi nei laiko, ir greičiausiai, jau galima pasakyti, kad noro.

Kas reikalinga norint išvykti į pigią kelionę ir jei keliaujate dažnai, kaip ir kur parduodami pigus lektu vu bilietai?

Visų pirma, tam, kad lėktuvo bilietai atsidurtų Jūsų rankose, juos būtina įsigyti :) Kaip tai padaryti? Aviabilietai parduodami ne tik Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų kasose, bet ir internetu. Svetainių su savitarna bilietų pirkimui yra labai daug, o kainos skrydžiams įvairios. Vienos bendrovės tuos pačius bilietus parduoda brangiau, kitos pigiau, o trečios tik siūlosi juos surasti ir žinoma, kad į kainą įskaičiuos savo administravimo mokestį. Taigi,  aviabilietai internetu siūlomi kasdien ir įvairiomis kryptimis, todėl pasirinkti ir pritaikyti savo planuojamai kelionei bilietus nėra sunku. Tereikia į bilietų rezervavimo sistemą suvesti kryptį, datą ir ji Jums pateiks visus įmanomus varinatus skrydžiui. Tik atminkite, pasiūlymai lėktuvo bilietams už nedidelę kainą trunka ne ilgai. Bilietai arba pasibaigia, nes juos išperka atkaklieji, arba jų kaina vėl šokteli atgal, nes oro kompanija savo reikiamą pigių aviabilietų kiekį jau yra pardavusi. Todėl atradę sau patrauklius bilietus norima kryptimi ir už tinkamą kainą, nedvejokite, imkite savo sėkmę už ragų, ūsų ar skiauterės, kaip pasakysi, taip nepagadinsi ir planuokite savo skrydį.

Vesdami į rezervavimo ir bilietų pirkimo sistemą atidžiai veskite savo duomenis, vardą, pavardę, nes po jo įsigijimo, jei padarėte klaidą, galima dar ir primokėti, kad būtų įvykdyti pakeitimai. Todėl būkite atidesni ir Jūsų bilietai išliks tokiais kokius ir pirkote. 

Nepamirškite ir bagažo. Kai kurios agentūros, parduodamos bilietus, prie jų kainų jau pliusuoja ir bagažą, nors ne visiems keliautojams jis būtinas ir reikalingas, todėl atidžiau pasitikrinkite ar nėra prie papildomų paslaugų uždėta varnelė, kad išvengtumėte nereikalingų ir papildomų mokesčių. Bagažą iki 10 kilogramų galite neštis ir į orlaivio saloną, tiks privalo atitikti nurodytus matmenis: 42-32-25 centimetrai, tad joje galima sutalpinti būtiniausius daiktus, jei kelionėje nereikės daugiau daiktų. Todėl prieš pirkdami bilietus lėktuvui jau privalote būti apsisprendę kur, kada, kaip ir su kuo keliausite.

Pigūs skrydžiai su zuikio bilietais - pigiausios kelionės lėktuvais, kurios šiuo metu siūlomos internetinėje Lietuvos erdvėje, nes tik pigūs lėktuvų bilietai leidžia keliauti dažniau ir pigiau.